Tìm việc làm thêm gần Minneapolis, Minnesota

dung.khong93

Thành viên mới
#1
Xin chào các cô chú,

Con năm nay 21 tuổi và con đang chuẩn bị quay lại Mỹ để tiếp tục học college. Tình trạng hiện giờ của con đang rất khó khăn. Cô chú có ai từng sống và làm việc ở Minnesota đã có kinh nghiệm chỉ giúp con để con tìm được công việc làm thêm ở bang này với ạ.
 

Mi@Fa

Thành viên tích cực
#2
Ðề: Tìm việc làm thêm gần Minneapolis, Minnesota

Package Handlers (Great Pay & Benefits)
About the Job
Looking for Part-Time Work with Competitive Pay and Short Hours?​ UPS is NOW HIRING Part-Time Package Handlers in Minneapolis, Eagan, and Bloomington! This position involves continual lifting, lowering, and sliding of packages that may weigh up to 70 pounds.​ Starting Pay of $10-$11/​Hour and Attractive Benefits Package UPS ACTIVELY PROMOTES FROM WITHIN! www.​UPSjobs.​com/​print For all positions, text "UPSJobs" to 87794 or visit our website.​
 

dung.khong93

Thành viên mới
#3
Ðề: Tìm việc làm thêm gần Minneapolis, Minnesota

Cam on Mi@Fa da chi giup cho Dung nhe.
Package Handlers (Great Pay & Benefits)
About the Job
Looking for Part-Time Work with Competitive Pay and Short Hours?​ UPS is NOW HIRING Part-Time Package Handlers in Minneapolis, Eagan, and Bloomington! This position involves continual lifting, lowering, and sliding of packages that may weigh up to 70 pounds.​ Starting Pay of $10-$11/​Hour and Attractive Benefits Package UPS ACTIVELY PROMOTES FROM WITHIN! www.​UPSjobs.​com/​print For all positions, text "UPSJobs" to 87794 or visit our website.​
 

PhuongChau

Diễn đàn XNC
#4
Ðề: Tìm việc làm thêm gần Minneapolis, Minnesota

Cam on Mi@Fa da chi giup cho Dung nhe.
Khi post bài bạn cần phải viết chữ có dấu, vì đây là quy định chung của diễn đàn.
Yêu cầu bạn chấp hành theo nội quy, và hợp tác tốt với diễn đàn.